Regionális export vezető

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr, Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk magyar tulajdonú, az agrárszektorban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő cégcsoport, amely megbízható és innovatív képviselője szakterületének. Minőségi termékeikkel jelentős sikereket értek el a hazai és az export piacokon (közel 20 országban vannak aktívan jelen).
A megnövekedett piaci igények kielégítése, valamint a társaság további fejlődése érdekében, keresünk

REGIONÁLIS EXPORTVEZETŐT

az Észak-afrikai és a Közel-keleti régiókba!

Feladatai:
• Aktív, tevékeny szerepet vállal a cég piaci részesedésének növelésében,
• értékeli a piaci folyamatokat, akciókat dolgoz ki az eladások növelésére,
• figyeli és elemzi a versenytársak magatartását, mindent elkövet a cég piaci részesedésének növeléséért,
• vezeti és fejleszti az értékesítői csapatot,
• egyedi és hatékony módszereket vezet be és valósít meg a folyamatosan bővülő lehetőségek minél jobb kihasználására.
Az ideális jelölt:
• Rendelkezik mindazon személyes adottságokkal, szakmai és kereskedelmi,
elméleti és gyakorlati ismeretekkel, amelyek a fenti célkitűzések megvalósításához szükségesek,
• felsőfokú végzettséggel és gyakorlati tapasztalatokkal rendelkezik az export terén,
• képes és kész megfelelni a piac diktálta kemény feltételeknek,
• hajlandó tanulni és az új ismereteit a cég érdekében kamatoztatni,
• angol és vagy francia nyelvtudással bír,
• szeret utazni, nem riad vissza az új ismeretek elsajátításától.

A hatékony és eredményes munkavégzéshez szükséges feltételekre, továbbá az ágazathoz és a hazai viszonyokhoz képest rendkívül előnyös kompenzációs csomagra számíthat.

Jelentkezését, magyar nyelvű életrajzát elektronikus úton küldje el irodáknak!
info@jobarena.hu

Megbízó

Élelmiszer, ital, dohánytermék gyártása

Mezőgazdasági input termékek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1) vagy
Francia nyelv - Haladó (C1)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr