Vevőszolgálati (szerviz) vezető

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr, Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Győri partnercégünk - aki mezőgazdasági gépek és munkaeszközök értékesítését végzi - szervizébe keresünk
VEVŐSZOLGÁLATI (SZERVIZ) VEZETŐ
munkatársat!

Feladatai:
1. A cég pénzügyi tervezési feladatai rá eső részének elkészítése, kapcsolódó területek vezetőivel kapcsolattartás és együttműködés;
2. A cég szolgáltatási tervének elkészítése, ehhez kapcsolódóan a megállapodások megkötése;
3. A vállalati jogásszal és tanácsadó cégekkel való szoros együttműködés, döntéshozatalra előkészítő tevékenység;
4. A működési rend, fegyelem betartása és betartatása, területi hatáskörétől függetlenül;
5. Felelős a termékek és szolgáltatások számlázásáért, számla-előkészítésért;
6. A céget érintő gép beszámítások, gép visszavásárlások, hiba-felvételezéséért, javítási tevékenység előkalkulálásáért és elvégeztetéséért;
7. Felelős a készletekért, készletgazdálkodásért;
8. Más területek Termék Managereivel és Vezetőivel szoros együttműködést épít ki.
Részleteiben:
1. A műhely feladatok koordinálása;
2. A szervizesek szakmai irányítása;
3. Az elvégzett feladatok ellenőrzése, dokumentálása;
4. A nagy összegű javítások elbírálása, alternatívák, költség hatékony
megoldások keresése;
5. A vitás javítások felügyelete, folyamatos kapcsolattartás a műszaki
szakértővel;
6. A javítási időtartamok betartatása, ellenőrzése;
7. A jobbító javaslattétel a szakterületén;
8. A munkatársak és a saját technikai ismereteinek folyamatos fejlesztése.

Elvárások:
megfelelő műszaki végzettség;
a szakterületen szerzett megfelelő gyakorlat;
jó szervezőkészség, nagy teherbírás;
kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség;
rugalmasság és hajlandóság csapatmunkára;
önálló munkavégzés és a kitűzött célok elérésére való törekvés;
angol nyelvtudás;
számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:
korszerű munkakörülmények, stabil vállalati háttér, felkészült munkatársak;
alkalmazotti státusz, próbaidő után határozatlan idejű munkaszerződés;
versenyképes jövedelem;
szakmai fejlődési és karrier lehetőség.

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus, vagy postai úton küldje el irodánknak!

info@jobarena.hu

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

Mezőgazdasági gépkereskedelem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Képzési szak

Járműipar, műszaki, gépészet

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Számítógép-felhasználói ismeretek

Microsoft Word - haladó
Microsoft Excel - haladó

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr