Logisztikai osztályvezető

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Élelmiszeripari partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

LOGISZTIKAI OSZTÁLYVEZETŐ.

Feladatok:
• Készletelszámoltatás, leltárak szervezése;
• Rendszeres készletellenőrzés;
• Minőségbiztosítási elvárások betartása és betartatása;
• Raktár informatikai rendszer működtetése;
• Munkájához kapcsolódó jelentések elkészítése;
• Kapcsolattartás a termeléssel.

Elvárások:
• Legalább középfokú végzettség (logisztikai terület);
• Néhány éves tapasztalat logisztikai területen;
• Vezetői tapasztalat;
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
• Megbízhatóság, önálló munkavégzésre való képesség;
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség.

Ami előnyt jelent:
• Készletnyilvántartó programok ismerete;
• Vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett tapasztalat (SAP előny);
• Szakirányú logisztikai, gazdasági végzettség;
• Húsipari területen szerzett tapasztalat;
• Angol nyelvtudás.

Amit megbízónk nyújt:
• Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet, stabil munkahely;
• Fejlett gyártási kultúra, magas szakmai színvonal;
• Versenyképes jövedelem, kompenzációs csomag;
• Folyamatos szakmai fejlődés, nemzetközi továbbképzések.

A munkavégzés helye: Nyírpazony

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

9022 Győr, Czuczor Gergely u. 26.
info@jobarena.hu

Megbízó

Élelmiszer, ital, dohánytermék gyártása

Húsipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Képzési szak

Élelmiszeripar, logisztika

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr