Fiaztatóvezető

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
KELET-BARANYAI régió, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Tolna megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Versenyképes

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk a KELET-BARANYAI régióban sikeresen működő, sertéstenyésztésre szakosodott mezőgazdasági üzem.
Az 1100 kocás sertéstelepükre keresünk

FIAZTATÓVEZETŐT.

Elhivatott, néhány éves üzemi gyakorlattal rendelkezők, továbbá pályakezdő szakemberek jelentkezését várjuk!

Feladatai:
A 300 férőhelyes fiaztató szakmai irányítása, 7 fő munkájának a közvetlen vezetése, a telepi munkafolyamatokban való aktív közreműködés, a tenyésztési terv feladatok teljesítése.

Elvárások:
• Középfokú, ideális esetben állattenyésztői végzettség;
• Határozott, magabiztos fellépés, illetve képesség a beosztott munkavállalók tevékenységének irányítására;
• Magas fokú szakmai elkötelezettség;
• Nyitottság, az új ismeretek, technológiák elsajátítására;
• Motivált, határozott, magabiztos, felelősségteljes, rugalmas és hiteles személyiség, folytonos előrevivő pozitív hozzáállással.
Előny:
• Sertéstartási technológiák ismerete, illetve tapasztalat sertéstelepi munkafolyamotok, nagyüzemi állattenyésztési feladatok szervezésében, elvégzésében;
• Office ismeretek, speciális nyilvántartó programok használatának ismerete.

Amit kínálunk:
• Erős szakmai fejlődés egy építő és támogató környezetben;
• Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok;
• Stabilitás, biztonság és megbecsülés;
• Versenyképes jövedelem és juttatások;
• Szükség szerint, hozzájárulás a lakhatási problémák megoldásához.

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

9022 Győr, Czuczor Gergely u. 26.
info@jobarena.hu

Megbízó

Mezőgazdaság

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Képzési szak

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat