Fröccsöntő üzemi technológus/gépbeállító (letelepedési támogatással)

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Sopron környéke, Szlovák Köztársaság, Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye, Románia, Szerbia
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Versenyképes

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FRÖCCSÜZEMI TECHNOLÓGUS

Feladatok:
• Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése;
• Új gyártástechnológiák elkészítése, a meglévők fejlesztése;
• A fröccsöntési folyamatok felügyelete, gyártási dokumentumok kidolgozása, felülvizsgálata;
• Fröccsöntő gépek, robotok és szerszámok előkészítésének és a gyártás indításoknak a koordinálása és elvégzése;
• Robotok beállítása és üzemeltetése (IML technológia);
• Együttműködés a minőségbiztosítással, kapcsolódó minőségi problémák közös megoldása.

Elvárások:
• Műanyag-feldolgozási technológiák elméleti és gyakorlati ismerete;
• Szakirányú műanyagipari képzettség;
• Felső,- vagy középfokú műszaki végzettség, (ideálisan gépész- vagy vegyészmérnöki diploma, polimer technológia szakirány);
• Fröccsöntési területen (technológus, folyamatmérnök, gyártástámogató mérnök) szerzett gyakorlat;
• Fröccsöntő szerszámok, gépek és robotok ismerete; (IML);
• Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó készség;
• Jó kommunikációs és együttműködési készség.

Amit megbízónk nyújt:
• Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet, stabil munkahely;
• Fejlett gyártási kultúra, magas szakmai színvonal;
• Versenyképes jövedelem, kompenzációs csomag;
• Letelepedési támogatás;
• Folyamatos szakmai fejlődés, nemzetközi továbbképzések

A munkavégzés helye: Sopron térsége

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

9022 Győr, Czuczor Gergely u. 26.
info@jobarena.hu

Megbízó

Vegyipar, gyógyszeripari termékek gyártása

Fröccsöntő üzem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Képzési szak

Műanyag feldolgozás

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat