Üzemvezető helyettes (húsipar) (szükség esetén lakhatási támogatás)

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Csorna - Kapuvár térsége, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Megbízónk főprofilja a vágóhidakon keletkező 3. kategóriás hulladékok, melléktermékek felvásárlása, aprítása, fagyasztása és ezek logisztikája.
A cég több mint 20 éves tevékenységét a folyamatos fejlődés jellemzi. A növekvő termelési feladatok sikeres teljesítéséhez a gyártás irányításában jártas vezetőt keresünk az alábbi pozícióba:

ÜZEMVEZETŐ HELYETTES.

Feladatok:
• Részvéte az üzem irányításában, a műszakok megszervezésében, a termelési, tervezési, alapanyag beszerzési, készáru raktározási tevékenység koordinálásában;
• Hozzájárulás a termelési tervek megvalósításához, a kitűzött határidők, az előirányzott mennyiség és választék teljesítésével, az elvárt minőségi és a hatékonysági mutatók betartásával és folyamatos javításával;
• A termelési folyamatok irányítása, a termeléssel kapcsolatos feladatok felügyelete, koordinálása és ellenőrzése;
• A technológiai és minőségbiztosítási előírások betartásának ellenőrzése;
• A gyártóberendezések és termelőeszközök üzembiztonságának folyamatos fenntartása, a munkavédelem és az üzemterület rendjének, tisztaságának felügyelete;
• Felel a takarékos költség- és anyaggazdálkodásért, figyeli és javítja a hatékonysági és teljesítménymutatókat.

Elvárások:
• Élelmiszeripari, agrár, stb., vagy kapcsolódó szakirányokon szerzett felsőfokú képesítés;
• Néhány év szakmai tapasztalat a húsfeldolgozás, gyártás területén;
• Vezetési tapasztalat, kiváló feladat- és team koordinációs készség;
• Határozott döntéshozatali képesség, jó kommunikációs készség;
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
• Célorientált, rugalmas, együttműködő személyiség magas stressz-tűrési képességgel.

Amit megbízónk nyújt:
• Fejlett gyártási kultúra, magas szakmai színvonal;
• Versenyképes jövedelem, kompenzációs csomag;
• Munkábajárási költségtérítés;
• Szükség esetén lakhatási támogatás;
• Folyamatos szakmai fejlődés, karrier lehetőség.

A munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron Megye

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

9022 Győr, Czuczor Gergely u. 26.
info@jobarena.hu

Megbízó

Egyéb feldolgozóipar

Húsipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Képzési szak

Élelmiszeripar, agrár

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr