Műszaki vezető

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Nyíregyháza térsége, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Élelmiszer szektorban működő, vállalatcsoport, korszerű üzemébe keresünk

MŰSZAKI VEZETŐT,

villamosmérnöki képzettséggel, PLC vezérlési ismeretekkel, Nyíregyháza környékére.
Feladatok:
• részvétel a berendezéseket gyártó cég külföldi képzéseiben;
• az üzem működtetésének technikai, műszaki vezetése;
• a karbantartási tervek pontosítása, végrehajtatása;
• a gyártásban felmerülő műszaki problémák megoldása;
• a karbantartás irányítása;
• a karbantartó személyzet munkájának megszervezése;
• kapcsolattartás a gyártóberendezéseket szállító külföldi céggel.
Elvárások:
• gépész,- vagy villamosmérnöki végzettség;
• vállalatirányítási rendszer szemlélet;
• angol, vagy német nyelvismeret;
• pontosság, precizitás, vezetői rátermettség;
• erős PLC programozási, alkalmazási ismeretek;
• számítástechnikai ismeretek;
• proaktív személyiség, aki megoldani és nem hátráltatni akarja a folyamatokat.
Előny:
• élelmiszeripari, -vegyipari gépész képzettség;
• élelmiszeripari, -vegyipari területen szerzett gyakorlat.
Amit kínálunk:
• alkalmazotti, főállású státusz;
• korszerű munkakörülmények, stabil vállalati háttér;
• versenyképes fizetés;
• biztos hátterű munkáltató;
• változatos, kihívásokkal teli feladatok;
• szakmai fejlődési és karrier lehetőség.

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!
info@jobarena.hu

Megbízó

Élelmiszer, ital, dohánytermék gyártása

élelmiszeripar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Képzési szak

villamosmérnök

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr