Technológus (takarmánykeverő üzem)

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Nyíregyháza Nyugat 40 Km, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk, a takarmánykeverő üzemébe keresünk munkatársat,

TECHNOLÓGUSI
munkakörbe.

Feladata, részvétel a brojler csirke takarmányipari termékek, receptek fejlesztésében, dokumentálásában.
Ideális pályázónk agrármérnök, (állattenyésztési biotechnológus), vegyész- vagy élelmiszergyártó mérnök.

Felelősségi körök:
• A keverő üzem technológiájának naprakész ismerete, a telepek szakmai támogatása és a termékfejlesztéshez szükséges információk biztosítása céljából;
• A termék előállítási és új termék gyártásindítási kezdeményezések támogatása a berendezésekre, támogató szolgáltatásokra, gyártási folyamatokra és technológiára kiterjedően;
• A termékfejlesztési és javítási lehetőségek feltárása és összekapcsolása a futó fejlesztési projektekkel, együttműködés a telepvezetőkkel vezetőkkel, szaktanácsadókkal;
• A termékjavítási lehetőségek rendszeres vizsgálata, a költséghatékonyságra és a termékválasztéki résekre kiterjedően;
• A telepek szakmai támogatása.

Munkavégzéshez szükséges követelmények, készségek:
• Agrármérnöki (állattenyésztési biotechnológus), vegyész- vagy élelmiszergyártó mérnöki képzettség;
• Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek;
• Határozott, gyakorlatias személyiség, folyamat szemlélet;
• Analitikus gondolkodás, erős problémamegoldó képesség;
• Megbízható, precíz, felelősségteljes munkavégzés.

Amit megbízónk kínál:
• Erős szakmai fejlődés egy építő és támogató környezetben;
• Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok;
• Nagyfokú önállóság és autonómia;
• Stabilitás, biztonság és megbecsülés;
• Versenyképes jövedelem és juttatások.

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye (Nyíregyháza Nyugat 40 km)

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!
9022 Győr, Czuczor Gergely u. 26.
info@jobarena.hu

Megbízó

Mezőgazdaság

Takarmánygyártás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Képzési szak

takarmány gyártás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr