Főkönyvelő

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Nyíregyháza
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nyíregyházi, a tevékenységi körében a hazai piac egyik legjelentősebb szereplője részére keresünk

FŐKÖNYVELŐT.

Feladatai:
• A társaság gazdasági (pénzügyi, számviteli, bérszámfejtési) tevékenységének teljes körű irányítása, felügyelete és fejlesztése;
• Pénzügyi tervezés, operatív pénzgazdálkodás irányítása;
• Havi, negyedéves, éves előrejelzések készítése, terv-tény elemzés, vezetői információszolgáltatás;
• Főkönyvi könyvelés szakszerű irányítása, ellátása;
• Havi/negyedéves/éves bevallások készítése;
• Adóhatósággal, könyvvizsgálókkal, önkormányzattal, számlavezető bankkal való kapcsolattartás, a vállalat képviselete;
• Közreműködés a havi zárásban;
• ÁFA bevallás, részvétel az éves zárásban;
• Mérlegbeszámoló összeállítása, kiegészítő melléklet elkészítése;
• Rendszeres pénzügyi jelentések készítése a vállalati menedzsment számára.
Elvárások:
• Közgazdasági végzettség, pénzügyi, számviteli vagy elemzési szakirány;
• Regisztrált mérlegképes könyvelői szakképesítés;
• Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat;
• Jó elemző készség;
• Több éves kereskedelmi és, vagy gyártó vállalatnál szerzett szakmai és vezetési tapasztalat;
• Gazdálkodási ismeretek, amelyek alkalmasak a cég gazdasági folyamatainak kezeléséhez;
• Az átlagot meghaladó – generalista típusú – gazdálkodási elméleti és gyakorlati felkészültség;
• Megbízható, ellenőrizhető referenciák;
• Éleslátás, önbizalom, felelősségtudat, teljesítményigény, rugalmasság, lojalitás.
Amit kínálunk:
• Megfelelő személyi és infrastrukturális körülmények;
• Versenyképes érdekeltségi rendszer;
• Biztos tulajdonosi háttér;
• Magas fokú szakmai és vezetői önállóság.

A munkavégzés helye: Nyíregyháza

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

9022 Győr, Czuczor Gergely u. 26.
info@jobarena.hu

Az állást fogyatékkal élők is betölthetik.

Megbízó

Egyéb feldolgozóipar

Gyártás, kerekedelem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Képzési szak

Közgazdaság

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr