Építési műszaki ellenőr (projekt koordinátor)

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Nyíregyháza, Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarországi megbízónk részére keresünk,
ÉPÍTÉSI MŰSZAKI ELLENŐRT (PROJEKT KOORDINÁTOR),
üzemépítési projektek megvalósításában való közreműködésre nyíregyházi munkahelyre.

A műszaki ellenőr, az építőipari kivitelezési tevékenység végzésének helyszínén (Nyíregyháza térsége) az építtető helyszíni képviselője, legfontosabb feladata az építőipari kivitelezési tevékenység teljes folyamatában elősegíteni és ellenőrizni a vonatkozó jogszabályok, hatósági előírások, szabványok, szerződések és a kivitelezési dokumentáció betartását.

Feladatok:
• Az építőipari kivitelezési tevékenység végzésének figyelemmel kísérése és ellenőrzése;
• Az építési-szerelési munka szakszerűségének ellenőrzése, az engedélyekben és tervdokumentációkban foglaltak betartatása;
• Az építmény rendeltetésszerű és biztonságos használatához szükséges járulékos munkálatok elvégzésének ellenőrzése, megkövetelése;
• Az építési napló ellenőrzése, a bejegyzések és egyéb jegyzőkönyvek ellenjegyzése, észrevételezése;
• A műszaki, illetve gazdasági szükségességből indokolt tervváltoztatásokkal kapcsolatos javaslatok megtétele az építtető részére;
• A beépített anyagok, késztermékek és berendezések megfelelőség-igazolása meglétének ellenőrzése;
• Szoros együttműködés a szakhatóságokkal, a fő és alvállalkozókkal, építtetővel.

Elvárások:
• Szakirányú, felsőfokú iskolai végzettség;
• Ipari létesítmények kivitelezésében, műszaki ellenőrzésében szerzett szakmai tapasztalat;
• Fedhetetlen szakmai múlt;
• Lojalitás az építtető irányába;
• Precíz, pontos, alapos munkavégzés.

Foglalkoztatás:
Határozott időtartamú, alkalmazotti, vagy megbízási szerződés keretében valósul meg.

A munkavégzés helye: Nyíregyháza térsége

Díjazás: Versenyképes, megállapodás szerint.

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

info@jobarena.hu

Megbízó

Építőipar

Magasépítés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Képzési szak

Építészet

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr