Irodavezetői pozíció

Ján Bottyán - VISION

A munkavégzés helye
Kisbér, Esztergom, Győr, Komárom, Tata, Tatabánya
Munkaidő
szabadúszó, vállalkozó
A munkába lépés időpontja
2016.12.04.
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
150.000 FT - 350.000 FT/hónap, poziciótól és teljesitménytől függ

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

NEM MINDENNAPI MUNKALEHETŐSÉG !
SZERETNÉL TE IS A LEGJOBB LENNI A LEGJOBBAK KÖZÖTT?!

Társaságunk különböző pozíciókra keres munkatársakat, jelenleg irodai vezetőt.
Feladatok: kérvények kidolgozása, portfóliók létrehozása, a legjobb megoldások keresése a piacon, az ügyfél számára a legmegfelelőbb társaságok megtalálása, független tanácsadás, a már meglévő jelzáloghitelek és egyéb szerződések átellenőrzése. Későbbiek folyamán lehetséges magasabb szintű pozíciók elérése társaságunkban.
Életrajzokat a info@cestavpred.sk email címre küldjék, az email tárgyába azzal az információval, hogy melyik városban szeretnék végezni a munkájukat.

További információval a www.cestavpred.sk/hu oldalunkon szolgálunk, illetve a ovb.hu oldalainkon, melyeken magyar nyelven is megtalálnak hasznos információkat a cégről.

Egyéb béren kívüli juttatások

Ezt a munkakört végezhetik abszolvensek, közép-és főiskolára járók is.
További juttatások, egyéb előnyök:
Fizetésemelés akár 2 hónap után
Európai Únió által elismert akkreditált CFC képzés
Érdekes szociális program
Későbbiek folyamán autó, projektor és notebook lehetősége
Telefon, amely rendelkezésre áll 0-24 órában

Információk a kiválasztási folyamatról

Információk a kiválasztási folyamatról:
Életrajzokat a info@cestavpred.sk email címre küldjék, az email tárgyába azzal az információval, hogy melyik városban szeretnék végezni munkájukat. Ezután kontaktust teremtünk a kiválasztott jelentkezővel, megegyezünk az állásinterjú időpontjában, ami alapján kiválasztjuk a megfelelő munkatársat kirendeltségünkre.

További információval a www.ovb.hu oldalunkon szolgálunk, illetve a www.cestavpred.sk/hu oldalunkon, melyeken magyar nyelven is megtalálnak hasznos információkat a cégről.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Az ekonómiai végzettség előny, azonban nem feltétel, köszönhetően a saját képzéseinknek.

Készségek és személyes tulajdonságok:
Feddhetetlenég, felelősségtudat, önállóság és rugalmasság, reprezentatív fellépés, jó kommunikációs kézség, érzék a csapatmunkára

Életrajzokat a info@cestavpred.sk email címre küldjék.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Nap mint nap elhangzik az OVB-nél, hogy több mint egy munkahely, egy életforma. Nem normál munkarendben történik a napi feladatok ellátása, hanem saját időbeosztás szerint.

Az itt dolgozó munkatársak saját céljaikért dolgoznak, azok által vezérelve jutnak egyre feljebb a ranglétrán. Emellett olyan tapasztalatot szerezhetnek, amelyet kevés egyéb munkahelyen van lehetőségük elsajátítani. Az OVB-s életforma célokat ad a mindennapokhoz, motivációt és önismeretet.

Munkatársaink megélik a sikereket és tovább is adják azokat a mindennapokban, legyen szó vezetői feladatokról, a saját csapatuk támogatásáról vagy egy ügyféltalálkozóról.

A hivatásunk, hogy segítsünk az ügyfeleknek és minden felmerülő problémára megadják a megfelelő választ és véleményt. A befektetett munka rövid időn belül eredményt hoz, és mi jutalmazzuk a jó eredményeket. Rengeteg munkatárs gazdagodott már olyan élményekkel, amelyeket munkájuk elismeréseként értek el.

A közös élmények pedig megadják azokat a célokat, amelyekért érdemes küzdeni.

Irodáink megtalálhatók egész Magyarország területén.

Életrajzokat a info@cestavpred.sk email címre küldjék, az email tárgyába azzal az információval, hogy melyik városban szeretnék végezni munkájukat. Tel.: +421917 946 512

További információval az ovb.hu oldalunkon szolgálunk, illetve a http://www.cestavpred.sk/hu oldalunkon, melyeken magyar nyelven is megtalálnak hasznos információkat a cégről.

A cég címe

Lodná 4657/2B
94501 Komárno
Szlovákia