Diszpécser - Törökbálint

ISS Facility Services Kft.

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

technikusi, takarítói és alvállalkozói csapat napi koordinálása
irodaház komplexum napi műszaki üzemeltetésének operatív irányítása
hibabejelentések fogadása, rögzítése az ISS számítógépes (CAFM) rendszerében
az adott probléma, feladat, műszaki hiba megoldásának végigkövetése, dokumentálása
kapcsolattartás a megrendelővel, alvállalkozókkal
szoros együttműködés az operatív és műszaki vezetőkkel, technikai személyzettel
rendszeres karbantartások, eseti hibajavítások koordinálása

Egyéb béren kívüli juttatások

bejelentett munkaviszony
nemzetközi munkakörnyezet, kiváló munkakörülmények

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

középfokú végzettség
műszaki érzék, proaktív szemlélet, műszaki épületüzemeltetési ismeretek
MS Office alapismeretek
önálló munkavégzésre való képesség
előny: angol nyelvtudás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az ISS Facility Services Kft. élenjáró létesítményüzemeltetési szolgáltató a világ 53 országában, köztük Magyarországon. A vállalatot a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon; megbízható szolgáltatásaikkal 2013-ban az 1. helyet érdemelték ki a Világ 100 Legjobb Szolgáltatója listáján.

A cég címe

Iss Facility Services Kft.
Róbert Károly krt. 64-66.
1134 Budapest