Műszaki ellenőr

Investbuild Kft.

A munkavégzés helye
Balatonfüred, Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

 A projekteken való fizikai jelenlét, azok megvalósulásának helyszínen történő
ellenőrzése
 Projektek munkafolyamatokra bontása, ütemterv betartása
 Az építkezések műszaki tevékenységének irányítása
 Üzleti terv elkészítése, végrehajtásának felügyelete
 Projektek nyomon követése, megvalósulás helyszíni ellenőrzése
 Kivitelezések előkészítése, kivitelezői csapatok ellenőrzése, dokumentálása
 Kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb szerződésben vállalt feltételek biztosítása
 A kivitelezések során a minőség és határidő biztosítása
 Vállalkozási szerződések elkészítése, teljesülésének koordinálása és kontrollálása,különös tekintettel a műszaki tartalomra, határidőre, minőségre
 Az alvállalkozók munkájának koordinálása
 Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel és az alvállalkozókkal
 Adminisztratív feladatok
 Műszaki üzemeltetési és karbantartási feladatainak koordinálása és ellenőrzése

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek:

 Kreatív, költséghatékony és innovatív szemlélet
 Önálló, precíz, megbízható munkavégzés
 B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi
 műszaki affinitás
 épületgépész mérnök diploma
 felelős műszaki vezetői jogosultság
 Napi adminisztratív és mérnöki tevékenységet alátámasztó számítógépes ismeret
 Kifogástalan kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
 Ingatlanok műszaki üzemeltetésében szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
 Műszaki, épületgépészeti, energetikai és tűzvédelmi ismeretek
 Üzleti szemlélet és gondolkodásmód
 Helyi viszonyok, építőipari szabályozások, engedélyeztetési eljárások ismerete

Amit kínálunk:

 Önálló munkavégzés biztosítása fiatalos légkörben
 Kihívást jelentő projektekben való részvétel
 személyre szabott juttatási rendszer;
vidéki munkavégzés, fővárosi bérezés
 fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
 fejlődési és bizonyítási lehetőség

Munkavégzés helye:
Szeged, Balatonfüred

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát és fizetési igényét a pozíció megjelölésével juttassa el a info@igenyesotthon.hu e-mail címre!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Képzési szak

épületgépész mérnök

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk több mint egy évtizede bonyolít lakáscélú ingatlan beruházásokat.
Főleg szegedi eladó lakásaink és házaink értékesítése során legfőbb szempontunk az ember, aki élettel tölti meg azokat. Munkatársainkkal és szakértő partnereinkkel azon dolgozunk, hogy vásárlóinknak mind esztétikai mind műszaki szempontból igényes otthonokat adhassunk át.

A cég címe

Igényes Otthon Kft.
Gőz u. 5.
6725 Szeged

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat