ProjektMenedzser és Szupporter (Honlap fejlesztéssel foglalkozó cégnél)

IntroWeb Kft.

A munkavégzés helye
Kossuth Lajos sugárút 62., Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő, gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Keresed a kihívásokat?
Úgy érzed átlagon felüli kommunikációs képességekkel rendelkezel, és a végletekig precíz vagy?
Érdeklődsz, a weboldalak tervezése és az Online marketing iránt?
Akkor itt a helyed, jelentkezz!

Feladataid a következő lesznek:
- Weboldalak kivitelezésének koordinálása és felügyelete a tervezéstől, a kivitelezésen keresztül egészen az ügyfeleknek történő átadásig.
- A tervezői és fejlesztői csapattal történő rendszeres egyeztetés.
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás, felmerülő kérdésekkel kapcsolatos egyeztetés.
- Elkészült weboldalak platform és böngésző független tesztelése.
- Weboldalakon megjelenő tartalmak, kreatív szövegek írása és szerkesztése, valamint azok hatékonyságainak elemzése.
- Online trendek változásaink figyelemmel kísérése és új technikák elsajátítása.
- Az elkészült weboldalakkal kapcsolatos operatív feladatok ellátása.

Előnyt jelent:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Tesztelés területén szerzett tapasztalat
- Monoton munkatűrés
- Logikus, átfogó gondolkodás
- Magas stressz tűrő képesség

Amit kínálunk:
- Változatos feladatok egy lendületes, fiatal csapat részeként
- Szakmai fejlődési lehetőség és támogatás
- Munkakörnyezet, eszközök
- Hosszú távú munkalehetőség

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Minimumszint (A1)

Számítógép-felhasználói ismeretek

Microsoft Excel - haladó
Microsoft Word - haladó
Google Analytics - alapok
Adobe Photoshop - alapok
Microsoft Windows - haladó

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Jó kapcsolatteremtő és kiváló kommunikációs képesség
Rugalmas gondolkodás, problémamegoldó készség
Meggyőzőerő
Pénzügyi tudatosság
Ügyfélközpontúság
Eredményorientáltság
Tanulás, fejlődés iránti hajlandóság
Rendszerben való gondolkodás, összrálátás képessége
Lojalitás
" Jó csapatjátékos"

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk egyedi honlapok tervezésével, megvalósításával és üzemeltetésével foglalkozik.
Törekszünk arra, hogy megoldást tervezzünk és valósítsunk meg ügyfeleinknek, mellyel mérhető eredményt érhetnek el.
Teljes körű megoldást igyekszünk és akarunk biztosítani ha honlap vagy webshop fejlesztésről, honlap üzemeltetésről, kereső optimalizálásról (SEO), közösségi marketingről, stb. van szó.

A cég címe

Kossuth Lajos sugárút 62.
6724 Szeged