Manažér rastlinnej výroby v Írsku - výborné mzdove podmienky

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Dublin, Wexford, Írsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
2250 - 3000 Eur / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu manažéra rastlinnej výroby v oblasti severne od mesta Dublin so špecializáciou na pestovanie plodín typu Brassica.
Súčasťou pracovnej náplne je okrem iného aj cestovanie medzi severným Dublinom a Wexfordom, v závislosti od požiadavky zamestnávateľa k zabezpečeniu dohľadu nad produkciou.

Popis pracovnej náplne:
Úspešný kandidát ponesie zodpovednosť za dohľad nad pestovaním plodín v rannej fáze. Bude riadiť celý proces počnúc riadenia zamestnancov, plánovania, výroby, spracovania a údržby na zverenom úseku.

Úlohy a zodpovednosť:
• Riadenie zamestnancov – nábor a výber zamestnancov, riadenie, dochádzka, vedenie evidencia – záznamov o zamestnancoch
• Plánovanie pestovania – rozmanitosť odrôd, množstvo, plánovanie výsevu plodín
• Pestovanie produkcie – rozmnožovanie, postrekovanie, výsev, vzorkovanie pôdy, kontrola rastu plodín /Crop walking/
• Spracovanie produktov – plánovanie pestovania, dohľad nad zebrom, balenie do debničiek, administrácia položiek, riešenie etikiet a návodov na použitie, fakturácia
• Dohľad nad údržbou a servisom zariadení, budov a skladu

- dlhodobé trvalé zamestnanie
- nadštandardné mzdové ohodnotenie
- asistencia s vyhľadaním ubytovania pred nástupom do zamestnania
- možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Vaše CV v anglickom jazyku na e-mail office@inoxagency.sk
Kontaktovať budeme úspešných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky zamestnávateľa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Pozíciu obsadzujeme v spolupráci s našou partnerskou agentúrou v Írsku. Uchádzač je však zamestnaný priamo u koncového klienta na TPP.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

polnohospodárske vzdelanie výhodou, odbor rastlinná výroba / pestovateľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- komunikátívna úroveň AJ
- schoponosť riadiť tím
- zodpovednosť, flexibilita
- prozákaznícka orientácia
- ochota presťahovať sa a dlhodobo pôsobiť v Írsku

In Box Agency is a dynamic recruitment agency founded by experts in HR services in 2004. We started from recruiting from Slovak republic to Great Britain and Ireland. We have been enjoying broad cooperation with employers from other countries across the EU. Our business has been growing rapidly and soon we started to recruit workers all over the country.

In Box Agency´s goal is to cooperate flexibly and efficiently in order to meet your demands. The fact that we are licensed by the Slovakian government and Gangmasters Licensing Auhthority in the UK is a guarantee of top quality service that we have for you to offer.

Our clients have hitherto seen for themselves that with In Box Agency's help, they can find suitable candidates to fill a number of vacancies.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Palackého 8
040 01 Košice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2828777   Megjelentetés dátuma: 2016.11.27.