Personálny konzultant - international recruitment

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Košice, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu aktuálne hľadáme posilu na pozíciu Personálny konzultant s okamžitým nástupom. Náplňou a cieľom pracovnej činnosti na tejto pozícii je vyhľadávanie vhodných uchádzačov pre našich klientov v nemecky hovoriacich krajinách. Hlavné povinnosti sú:

- spracovanie popisov pracovných pozícií na základe informácií získaných od našich zahraničných klientov
- zverejňovanie a proagácia inzercie na pracovných portáloch
- komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie (informovanie o pracovných ponukách, posudzovanie vhodnosti na vybranú pozíciu na základe kriérií klientov)
- zaslanie potrebných informácií a podkladov o vhodných uchádzačoch klientom a následný proces výberu uchádzačov
- príprava zmluvnej dokumentácie a vycestovania pre vybraného uchádzača do zahraničia
- koordinácia vycestovanie uchádzača (dohodnutie termínov, spôsobu vycestovania, vyzdvihnutia uchádzača v zahraničí, prípadne miesta kam sa má uchádzač dostaviť)
- riešenie prípadných otázok alebo problémov uchádzačov a klienta po nástupe do zamestnania
- komunikácia problémov, otázok a reportovanie výsledkov s priamym nadriadeným

- stabilná práca v spoločnosti s 12 ročnou históriou
- služobný telefón aj na súkromné účely
- notebook, príp služobný automobil

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis a fotografiu na email robert.jopek@inboxagency.sk
Spolu so životopisom nám pošlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

n Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Personalistika - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- príjemné vystupovanie
- nekonfliktný typ
- ochota učiť sa nové veci a podieľať sa na rozvoji firmy
- komunikatívnosť
- trpezlivosť a asertivita

In Box Agency is a dynamic recruitment agency founded by experts in HR services in 2004. We started from recruiting from Slovak republic to Great Britain and Ireland. We have been enjoying broad cooperation with employers from other countries across the EU. Our business has been growing rapidly and soon we started to recruit workers all over the country.

In Box Agency´s goal is to cooperate flexibly and efficiently in order to meet your demands. The fact that we are licensed by the Slovakian government and Gangmasters Licensing Auhthority in the UK is a guarantee of top quality service that we have for you to offer.

Our clients have hitherto seen for themselves that with In Box Agency's help, they can find suitable candidates to fill a number of vacancies.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Palackého 8
040 01 Košice

Kontakt

ID: 2621107   Megjelentetés dátuma: 2017.08.11.