Megbízónk németországi anyavállalata 50 éves működése során jelentős sikereket ért el a műanyag- és fémcsatlakozók fejlesztése, tervezése és gyártása területén. A magyarországi vállalat termékválasztékát fröccsöntött műanyag csatlakozók, szerelvények és fogaskerekek alkotják. A gyár elsősorban az autóiparnak, továbbá az orvosi műszergyártás, a gépgyártás és az energiaszektor vállalatainak szállítja termékeit. A vállalat egyenletesen fejlődik, a termelési program évről-évre újabb projektekkel bővül. A növekvő feladatok sikeres teljesítéséhez partnerünk számára munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Feladatok

  • A cég minőségirányítási rendszerének felügyelete, fejlesztése
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Vevői auditokon való részvétel
  • A széria és a minta gyártás folyamatos ellenőrzése
  • Nem megfelelő termékek zárolása, utómunkák, válogatási akciók koordinálása
  • Részvétel a beszállítók kiválasztásában, értékelésében
  • Részvétel a minőségcélok megvalósításában.
  • Vevői elégedettség növelésére tett intézkedések megvalósulásában való közreműködés
  • Minőségfejlesztés
  • Belső auditok lebonyolítása
  • Új termékek bevezetése esetén minőség tervezésben való részvétel, APQP folyamat végrehajtása a szükséges dokumentációk elkészítése
  • Minőségügyi vezető helyettesítése távolléte esetén

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Néhány éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás
  • Autóipari tapasztalat
  • Műanyag szerelési ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.