Fejér megyei multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

HR KONTROLLER – KOMPENZÁCIÓ

Feladatok

  • A vállalat kompenzációs és juttatási politikájának megvalósításában, fejlesztésében, illetve a kapcsolódó szabályzatok kialakításában/működtetésében történő aktív közreműködés
  • Fizetési felmérésekben történő közreműködés: adatgyűjtések elvégzése, összehasonlító elemzések, prezentációk készítése
  • Aktív részvétel a béremelési és más javadalmazással kapcsolatos javaslatok előkészítésében, végrehajtásában
  • A vállalati bónuszrendszer működtetése és fejlesztése
  • A teljesítményértékelési rendszer koordinálása
  • Riportok, statisztikák készítése
  • HR projektekben való részvétel a kompenzációs és egyéb kapcsolódó témakörökben
  • A jogi megfelelőség biztosítása javadalmazási kérdések tekintetében

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Kiemelkedő elemzési képesség és rendszerszemlélet
  • Magas szintű MS Excel ismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Határozott, magabiztos fellépés nemzetközi környezetben is
  • Önálló és együttműködő munkastílus
  • Diszkréció, megbízhatóság, dinamizmus, precizitás, rugalmasság

Előnyt jelent

  • Termelő vállalatnál kompenzációs területen szerzett több éves tapasztalat
  • Nexon program ismerete
  • Hay munkakör-értékelési és besorolási rendszer ismerete
  • Adózási ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes bérezés, cafeteria, bónusz, bejárási támogatás
  • Színes, változatos munka
  • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR KONTROLLER – KOMPENZÁCIÓ, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.