Megbízónk – fejér megyei multinacionális vállalat – számára a gyárigazgató napi munkájának támogatására keresünk megbízható pályázót, az alábbi munkakörbe:

FESTŐÜZEMI VEGYÉSZMÉRNÖK

Feladatok

  • A festőüzemi technológia műszaki színvonalának fenntartása, ill. javítása innovatív javítási lehetőségek kidolgozásával (pl.vas-foszfát, NANO technológia alkalmazása, alacsony hőmérsékleten történő festés)
  • A festőüzemi technológiai folyamatok (pl.folyamat-paraméterek, feltételek mint hőmérséklet, festék viszkozitások és előkészítő fürdők) felügyelete
  • A folyamatmérnökök által rendelkezésre bocsátott napi információk felülvizsgálata
  • A szükséges és elégséges karbantartási folyamatok meghatározása
  • Veszteségmentes gyártás elősegítése (pl. függesztékek kialakításának optimalizálása)
  • Esetleges új technológiák, eszközök, anyagok tesztelése és bevezetése
  • Költségcsökkentési lehetőségek feltárása

Elvárások

  • Vegyipari felsőfokú végzettség,
  • Felületkezelésben, kataforetikus festésben szerzett legalább 1 éves munkatapasztalat
  • Tárgyalásszintű angol nyelvtudás
  • Innovatív személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Önálló munkavégzési képesség és hajlandóság

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A munkavégzés helye

Fejér megye, Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FESTŐÜZEMI VEGYÉSZMÉRNÖK, Fejér megye, Székesfehérvár környéke

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Nagy Judit
Tel.: +36-30-386-8362, +36-1-882-3520
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.