Megbízónk - termékcsoportjaiban piacvezető, a közeljövő komoly autóipari fejlesztéseibe is bekapcsolódó - globális autóipari beszállító vállalatcsoport magyarországi gyára számára keresünk kapacitás bővítés miatt szakembert az alábbi munkakörbe:

CSOMAGOLÁSI MÉRNÖK

Feladatok

  • A termékek csomagolásának optimalizálása – különös tekintettel a költségcsökkentési és az innovációs lehetőségekre.
  • Csomagolási költségek megtérülésének kalkulálása, monitorozása, riportolása, több gyárat figyelembe véve
  • Csomagolási sztenderdek elfogadtatása, bevezetése az európai gyárakban
  • Időszaki jelentések a hazai és európai vezetők felé

Elvárások

  • Szakirányú végzettség és legalább 3 év releváns területen szerzett tapasztalat
  • Önálló projektek során szerzett tapasztalat
  • Stabil angol nyelvtudás – napi folyamatos, munkanyelvként történő kommunikáció!
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Fontos, hogy a jelölt vállalja a gyakori külföldi kiküldetéseket, amikor önálló döntési kompetenciával bír (7 európai országban 12 gyár)

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • A bejárás támogatása
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CSOMAGOLÁSI MÉRNÖK, Komárom-Esztergom megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.