Megbízónk multinacionális, nagy tradíciókkal rendelkező járműipari fejlesztő és gyártó nagyvállalat magyarországi társasága.  Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. A globális vállalatcsoport
számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

LÉTESÍTMÉNY-ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ

Feladatok

  • A telephellyel és a bérleményekkel kapcsolatos üzemviteli feladatok teljes körű ellátása
  • Felújítások, költöztetése megszervezése
  • Karbantartási tervek készítése és végrehajtása
  • Raktározási, leltározási feladatok ellátása, folyamatok továbbfejlesztése
  • Az épület környezetvédelmi, egészségvédelmi, munkavédelmi és biztonsági követelményeknek való megfelelésének folyamatos biztosítása (HSE)
  • A jogszabályi megfelelések biztosítása, hatósági ügyintézés
  • Pénzügyi tervezés, végrehajtás és elszámolás
  • Energiafelhasználás hatékonyságát elősegítő javaslatok kidolgozása
  • Takarítás, hulladékkezelés, zöldterület gondozás, étkezési lehetőségek, parkolás és biztonság megszervezése
  • Kapcsolattartás közüzemi szolgáltatókkal az energetikai tervek és a közüzemi szerződések részleteinek kidolgozásában
  • Szolgáltatók, beszállítók, karbantartó technikusok, alvállalkozók irányítása
  • Tervszerű krízismanagement (áramkimaradás, hűtő-fűtő rendszerek meghibásodása, stb.)
  • Vezetői beszámolók készítése és előadása magyar és angol nyelven

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tapasztalat irodaház üzemeltetésében
  • Kiváló pénzügyi ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó prezentációs és tárgyalási készség
  • ­Magas fokú problémamegoldó készség, célorientáltság
  • ­Pontos, megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • ­Gyors, hatékony és empatikus munkavégzés; konfliktuskezelés
  • ­Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • Épületgépész, épületenergetikai végzettség
  • ISO 14001, ISO 50001 és egyéb vonatkozó szabványok ismerete
  • ­Munkavédelmi ismeretek
  • Az 5S módszertan ismerete
  • Német nyelv ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kulturált munkakörülmények
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkahely

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LÉTESÍTMÉNY-ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ, Budapest

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.