Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

HEGESZTŐ MUNKATÁRS

Feladatok

  • Hegesztési feladatok elvégzése a gyártási megrendelésben szereplő előírások alapján
  • Munkadarab mérése, ellenőrzése az ellenőrzési tervben előírtak alapján
  • Alkatrészek sorjázási-, mosási feladatainak ellátása
  • Autonóm karbantartási feladatok elvégzése
  • Munkahelyi 5S fenntartása
  • Problémák, eltérések jelentése a közvetlen felettes részére

Elvárások

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Műszaki szakirányú végzettség: Érvényes hegesztői oklevél
  • Jártasság: 135- ös és 111-es eljárásból
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Windows, MS Office felhasználói ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Nagyon modern, tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő, Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák, megoldások
  • Családbarát munkahely

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HEGESZTŐ MUNKATÁRS, Budapest (Dél-Pest)

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Kővágó Anna
Tel.: +36 30 758 3042, +36 1 882 3520
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.