Megbízónk multinacionális gépgyártó vállalat, munkagépek fém alkatrészeinek és szerkezeti részegységeinek gyártásával foglalkozik a  gépipari és járműipari ágazatban működő megrendelői számára. Gyártókapacitását az elmúlt években fokozatosan fejlesztette, új gyártósorokat és berendezéseket helyezett üzembe, korszerű technológiákat vezetett be. A növekvő gyártási feladatok teljesítése és a hatékonyság növelése érdekében fejleszti szervezetét, és ehhez kapcsolódóan számára tapasztalt szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

IPARI MÉRNÖK - REFA ISMERETEKKEL

Feladatok

  • A meglévő művelettervek elemzése, fejlesztése, optimalizálása, együttműködés a technológusokkal, a lean szakértővel, termeléssel és a logisztikával.
  • Időfelvételek, műveleti idő elemzések készítése,
  • Folyamatoptimalizálás, normák felvétele, kalkulálása (REFA), gyártási ráfordítások kimutatása, elemzése
  • Gyártási teljesítmény célok meghatározása
  • Gépek és folyamatok folyamatos képességvizsgálata, gyártási kapacitások meghatározása
  • Gépek kihasználtságának folyamatos követése, értékelése, javaslat a gépkihasználtság javítására
  • Javaslat a layoutok javítására, átalakítására és a munkahelyek ergonomikus kialakítására,
  • Folyamatos anyagáram kialakítása, javaslat a veszteségek megszüntetésére
  • Javaslat a gyártási portfólió optimalizálására
  • Aktív részvétel az új termékek gyártás megvalósíthatóságának vizsgálatában a műveletterv, műveleti idők és ráfordítások alapján
  • Információszolgáltatás a gyártási hatékonyság fejlesztésével kapcsolatos akciókról
  • A szakterülethez tartozó dokumentumok naprakészségének biztosítása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki, ideálisan gépészmérnöki végzettség, gazdasági másoddiploma előny
  • Gyártóiparban (gépipar, autóipar, elektronikai gyártás) szerzett szakmai tapasztalat
  • Időmérési, művelet elemzési módszerek ismerete (MTM, REFA)
  • Lean ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzésre való képesség, együttműködési készség
  • Pontos és hatékony munkavégzés, elemzőkészség

Amit megbízónk nyújt

  • Korszerű és fejlődő gyártási környezet
  • Fejlődés-orientált, támogató és csapatszellemű vezetés
  • Ismeretfejlesztési ambíciók támogatása
  • Versenyképes juttatási csomag, közlekedés, albérlet támogatása

A munkavégzés helye

Kaposvár-Dombóvár térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: IPARI MÉRNÖK - REFA ISMERETEKKEL, Kaposvár-Dombóvár térsége

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Kővágó Anna
Tel.: +36 30 758 3042, +36 1 882 3520
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.