Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

TESZTLABOR MÉRNÖK (Funkcionális, design és process validációk)

Feladatok

  • Funkcionális validációk és requalifikációs tesztek végrehajtása
  • Tesztberendezések kezelésének, felhasználásának elsajátítása
  • Vevői előírások, termékspecifikációk, normák és egyéb érvényben lévő követelmények betartása; tesztek, mérések és analizálások végrehajtásakor
  • Specifikációktól, vevői követelményektől való eltérés esetén a hibaforrás megszüntetésére tett javaslattétel kidolgozásában aktív közreműködés
  • Vezérlő- és mérőprogramok írása, azok folyamatos karbantartása
  • Tesztelő funkcióvizsgáló-; mérő- és egyéb eszközök specifikálásában, kivitelezésében, átvételében, rendszerbe installálásában való részvétel
  • FV és DV vagy PV tesztek időterveinek előkészítése, módosítása
  • DV és PV P&R kezelése, státusznak megfelelő frissítése
  • Termék áttelepítések támogatása
  • Adatvédelem betartása
  • Referenciaminta kapcsolók mérése, kalibrálása
  • Projektekben való részvétel

Elvárások

  • Villamosipari végzettség (egyetemi vagy főiskolai)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Programozási ismeretek
  • Minőségügyi rendszerek ismerete
  • Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai ismeretek
  • Általános gépészeti ismeretek
  • Méréstechnika területén szerzett tapasztalat: min. 1-2 év
  • Termelés, gyártás-előkészítés területén szerzett tapasztalat: min. 1-2 év
  • Hibafelismerés, -keresés, -behatárolás
  • Önállóság, problémamegoldás

Előnyt jelent

  • Elektronikai, ill. elektrotechnikai gyakorlat: min. 1-2 év
  • Autóiparban szerzett gyakorlat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete, pl. SAP (alapismeretek)

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZTLABOR MÉRNÖK (Funkcionális, design és process validációk), Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Nagy Judit
Tel.: +36-30-386-8362, +36-1-882-3520
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.