Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat. Nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. A kitűzött célok eléréséhez ezért felvételre keres gyártó környezetben jártas vezető szakembert az alábbi pozícióba:

TERMÉK KOORDINÁTOR (Autóipar) - 2 éves határozott idejű szerződés

Feladatok

  • Vevői igények és megrendelések ellenőrzése
  • Termelési tervek elkésztése a vevőigényeket és a gyártási kapacitást figyelembe véve
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel
  • Kiszállítási kontroll gyakorlása, szükség esetén prioritási listák készítése a gyártás számára
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és a folyamatos alapanyag ellátás biztosítása
  • Készletcsökkentés a gyártás veszélyeztetése nélkül
  • Logisztikai adatok karbantartása az SAP-ban
  • Rövid- és hosszú távú előrejelzések készítése a vevői igényekről, illetve azok továbbítása a beszállítók és a társosztályok felé
  • Fuvarok szervezése a költségek minimalizálásával
  • Leltározásban való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office és SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Célorientált felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • Autóipari munkakörnyezet ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, bejárási támogatás, étkezési hozzájárulás

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMÉK KOORDINÁTOR (Autóipar) - 2 éves határozott idejű szerződés, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: erika.koronghy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: CEO Kaszás Ferenc
Tel.: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.