Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI (HIBAANALÍZIS) MÉRNÖK – autóipari elektronikai alkatrészek

Feladatok

  • Műszaki, technológiai, gépi és minőségi problémák esetén hibaanalízis végzése
  • Folyamat- valamint vevői auditokra való felkészülés
  • 8D-Riportok megválaszolásában való részvétel
  • Reklamációkra hozott intézkedések betartásának felügyelete (hatékonyság, visszajelzés)

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Minőségbiztosítási terület iránt érdeklődő pályakezdő villamosmérnökök jelentkezését is várjuk multinacionális, elektronikai alkatrészek gyártásában szerzett legalább fél-1 év gyakornoki vagy munkatapasztalattal
  • Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Autóipari elektronikai gyártás területén szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Albérleti hozzájárulás
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI (HIBAANALÍZIS) MÉRNÖK – autóipari elektronikai alkatrészek, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Sárkány Zita
Tel.: +36-22-500-240, +36-30-864-5000
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.