Fejér megyei neves műanyag fröccsöntéssel foglalkozó multinacionális nagyvállalat megbízásából keresünk munkatársat határozott idejű szerződéssel az alábbi munkakörbe:

KINTLÉVŐSÉG KEZELŐ

Feladatok

  • A behajtási folyamatok végrehajtása
  • Az ügyfelek fizetési teljesítéseinek és a kiküldött számlák státuszának nyomon követése
  • Emlékeztetők küldése a vevőknek
  • Heti készpénz előrejelzések készítése
  • A vállalati információk frissítése a meglévő és új ügyfelekről

Elvárások

  • Folyékony német és tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Pénzügyi diploma
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Nagyfokú önállóság, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Stressztűrő-képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes javadalmazás
  • Jó munkafeltételek
  • Határozott idejű munkaszerződés

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KINTLÉVŐSÉG KEZELŐ, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
E-mail: lotti.sandorfi.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
IMPC Personnel Hungária Kft.
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Sándorfi Lotti
Tel.: +36-30—855-3566, +36-22-500-240
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.