Megbízónk – ismert Tatabánya környéki multinacionális termelő vállalat - számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BÉR ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ

Feladatok

  • Bérszámfejtéssel és TB ügyintézéssel kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása
  • Munkaügyi adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák készítése
  • Havi, éves jelentések készítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Szakirányú végzettség (Bér/TB ügyintéző vagy szakelőadó)
  • Bérszámfejtésben és TB ügyintézésben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • MS Office (főként Excel) kiváló ismerete
  • Pontos és precíz munkavégzés, jó együttműködési készség, terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Nexon, BaBér program ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium, cafeteria
  • Utazási támogatás
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BÉR ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ, Komárom-Esztergom megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Sárkány Zita
Tel.: +36-22-500-240, +36-30-864-5000
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.