Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK – C#

Feladatok

  • Szoftver követelmények tisztázása, dokumentálása
  • A követelmények implementálása
  • Tesztesetek specifikálása és végrehajtása, eredmények értékelése
  • Tesztkörnyezet implementációja
  • Meglévő funkciók támogatása

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség (informatikus vagy villamosmérnök)
  • C# és .Net programozói tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet, problémamegoldó gondolkodás
  • Megbízható, célorientált, pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • C++ ismeretek
  • WPF és MVVM ismeret
  • Tervezési minták (design pattern) ismerete
  • Szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Agilis módszertanok
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK – C#, Budapest (Dél-Pest)

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Nagy Judit
Tel.: +36-30-386-8362, +36-1-882-3520
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.