Veszprém megyei multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

REGIONÁLIS SQA MÉRNÖK (FRÖCCSÖNTÉS TERÜLET)

Feladatok

  • Beszállítónak küldött reklamációk nyomonkövetése
  • Beszállítói elemzések szakmai véleményezése, elfogadása, visszautasítása és alternatívák vázolása a saját szakmai tapasztalatok alapján
  • Beszállítói akciótervek értékelése minőségügyi és költség szempontokból, megvalósulásuk szakmai felügyelete
  • Beszállítók technológiai tevékenységének, megfelelőségének termelő területen való értékelése, azonnali döntések meghozatala és a beszállító termelésének technológia szempontból való vezetése kritikus helyzetben
  • Beszállítók fejlesztése
  • P0/P1 Projektekben való részvétel
  • Folyamat auditok végrehajtása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Műanyag gyártási területen szerzett minimum 2-3 éves termelési tapasztalat
  • Minőségbiztosítási eszközök ismerete, használata (FMEA, 8D, SPC, 5WHY, FTA…)
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Auditálási tapasztalat

Előnyt jelent

  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások (cafeteria, bónusz)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: REGIONÁLIS SQA MÉRNÖK (FRÖCCSÖNTÉS TERÜLET), Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Sárkány Zita
Tel.: +36-22-500-240, +36-30-864-5000
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.