Megbízónk anyavállalata innovációban élenjáró autóipari gyártó és fejlesztő csoport, amely 30 országban közel százezer főt foglalkoztat. A közel két évtizede működő magyarországi gyár több lépcsőben bővült, gyártókapacitása és létszáma jelentősen nőtt. A dinamikusan fejlődő gyártást korszerű kutatás-fejlesztési tevékenység alapozza meg. Megbízónk a minőséget, a környezetbarát megoldásokat, a hatékony és takarékos termelést valamint a munkabiztonságot elsődleges fontosságúként kezeli, munkatársait a vállalat legértékesebb tőkéjének tekinti. Számára, a gyárbővítéshez kapcsolódó többletfeladatok figyelembe vételével, elkötelezett vezetőt keresünk az alábbi pozícióba:

HUMAN RESOURCES BUSINESS PARTNER - Manufacturing Industry

Feladatok

  • HR business partnerként a vállalat meghatározott szolgáltató- és gyártóegységei HR folyamatainak támogatása és kezelése.
  • A vállalat közép- és felsővezetőinek HR szakmai támogatása belső tanácsadói szerepkörben, stratégiai és operatív kérdésekben
  • A HR folyamatok (HR-stratégia, toborzás, személyzet tervezés, képzés és fejlesztés, talent management, kompenzáció, szervezetfejlesztés, munkajog) fenntartása, fejlesztése, változások előkészítése és megvalósítása
  • Közvetlen munkatársak (2 fő) vezetése és támogatása
  • Az üzleti igények és üzleti döntések alapján HR intézkedések meghozatala az érintett területek vezetőivel együttműködésben
  • Szervezeti változások megalapozása, menedzselése, üzleti projektekben a HR szervezet képviselete
  • Az üzleti területek munkaerő igényének és költségeinek tervezése
  • A szakember igény biztosítása, hatékony toborzási rendszer fenntartása és fejlesztése
  • Aktív részvétel a kulcsmunkakörökbe történő toborzás, kiválasztás folyamatában
  • Munkavállalói kapcsolat menedzsment
  • Szervezetfejlesztés, utánpótlás tervezés

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai szakirányú diploma
  • Angol nyelvtudás
  • Legalább 10 év HR területen, 5 év senior HR generalista vagy HR business partner munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ismeretek és szakmai tapasztalat a HR folyamatok, vállalati irányelvek, kompenzáció és munkaügyek területén
  • Gyártóvállalati tapasztalat
  • Problémákat felismerő, kezdeményező, határozott és együttműködő személyiség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelmi csomag
  • Magas színvonalú szakmai háttér
  • Élenjáró nemzetközi gyakorlat megismerése és alkalmazása
  • Szervezeti fejlődési potenciál

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a ferenc.kaszas.cv@impc.hu email címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HUMAN RESOURCES BUSINESS PARTNER - Manufacturing Industry, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: ferenc.kaszas.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Kaszás Ferenc, CEO
Tel.: +36-30-20-30-800; +36-22-500-240; +36-30-864-6000
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.