Megbízónk dinamikus továbbfejlődési fázisban lévő multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely termékeivel az elmúlt évtizedben jelentős piaci részesedést vívott ki világszerte. A közelmúltban befejezett fejlesztések eredményeképpen a magyarországi gyár kapacitása és létszáma jelentősen nőtt. A bővítés kapcsán tapasztalt és elkötelezett munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

TERMELÉSFEJLESZTÉSI MENEDZSER

Feladatok

  • A termelésfejlesztési folyamatok irányítása és koordinálása több gyáregység vonatkozásában
  • Az illeszkedő költségvetési előírások megtervezése és követése
  • A szakmai, üzemviteli és egyéb erőforrás igények pontos és optimális meghatározása
  • A folyamatos termelési hatékonyság fenntartása
  • Folyamatos fejlesztési folyamatok koordinálása és támogatása
  • A szabályozási előírások megtervezése
  • A technológiai újítási kezdeményezések ösztönzése és támogatása

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Több éves termelésirányítási tapasztalat
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Megbízható pénzügyi és költségtervezési ismeretek
  • Projektmenedzsment és folyamat-fejlesztési tapasztalatok
  • Kimagasló vezetői és szervezetfejlesztési készségek

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag (étkezési támogatás, cafeteria, sporttámogatás, iskolakezdési támogatás)
  • Utazási támogatás
  • Képzések
  • 13. havi fizetés
  • Külföldi utazási lehetőség
  • Jelentős sikerpotenciál továbbfejlődési szakaszban lévő vállalatnál

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSFEJLESZTÉSI MENEDZSER, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Kővágó Anna
Tel.: +36 30 758 3042, +36 1 882 3520
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.