Megbízónk a jármű- és az elektronikai ipar számára világszínvonalú

minőségügyi és műszaki tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó piacvezető nagyvállalat.

Számukra keresünk innovatív és teljesítményközpontú szakembert az alábbi pozícióba:

KONTROLLING ELEMZŐ

Feladatok

  • Rendszeres havi pénzügyi beszámolók előkészítése
  • Féléves és éves nemzetközi konszolidációs jelentések elkészítése
  • Döntéstámogató anyagok prezentálása a vezetőség felé
  • Gazdaságossági számítások, kimutatások előállítása
  • Elemzési folyamatok javításának és újragondolásának támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Szakmai tapasztalat kontrolling területen
  • Nemzetközi riportolási tapasztalat
  • Kiváló analitikai készség
  • Magas szintű Excel ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Kimagasló alapfizetés
  • Havi 65.000,-Ft cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Attraktív bónuszrendszer
  • Nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége

A munkavégzés helye

Budapest észak-keleti vonzáskörzete (40 km)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KONTROLLING ELEMZŐ, Budapest észak-keleti vonzáskörzete (40 km)

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Attila
E-mail: attila.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-70-615-3517
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Kővágó Attila
Tel.: +36-70-615-3517
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.