Megbízónk multinacionális nagyvállalat, amely gépszerkezeti elemek és rendszerek fejlesztésével, gyártásával és kereskedelmével foglalkozik. A 25 éve sikeresen működő magyarországi társaságának tevékenységét a technikai megoldások kidolgozása, a piaci igényeknek megfelelő termékválaszték készletezése és a cég gyártóipari vevőkörének ellátása képezi. A növekvő vevőkör magas színvonalú kiszolgálása céljából számára gépipari termékek szakkereskedelemében jártas munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

KEY ACCOUNT MANAGER – Gépszerkezeti elemek

Feladatok

  • A piac feltérképezése, piaci trendek figyelése, előrejelzések készítése, értékesítési tervek kidolgozása a feladatkörébe tartozó piaci területen található autóipari, fémfeldolgozó- és gépipari vevőkör vonatkozásában
  • Az értékesítési tervek teljesítésének koordinálása szoros együttműködésben a vevőkkel, az anyavállalattal, a saját belső értékesítéssel és logisztikával
  • Szorosan követi a vevőkörrel meglévő szerződések ütemes, optimális teljesítését, intézkedéseivel biztosítja a vevőkör megelégedettségét
  • Új, kiemelt ügyfelek keresése, megnyerése a felelősségi körébe tartozó nyugat-dunántúli és budapesti régiókban
  • Az ügyfelekkel közösen műszaki-fejlesztési projektek indítása, koordinálása és megvalósítása
  • Ügyfélkörét tájékoztatja a legújabb fejlesztési eredményekről, a meglévő kereskedelmi konstrukciók továbbfejlesztésére javaslatokat dolgoz ki

Elvárások

  • Mérnöki vagy gazdasági diploma
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Többéves szakmai tapasztalat termelőeszközök értékesítése területén, elsősorban az autóipari, fémfeldolgozási, gépgyártási ágazatokban
  • Gépszerkezeti elemek ismerete
  • Proaktív, dinamikus cselekvés, vevőorientált beállítottság, jó tárgyalókészség, potenciális üzleti lehetőségek felismerése, rugalmasság, gyors reagálás a piaci és vevőkapcsolati eseményekre, piaci trendek elemzésének képessége

Amit megbízónk nyújt

  • Aktív részvétel az anyavállalati innovációk piaci bevezetésében
  • Rendszeres szakmai továbbképzés
  • Önállóságot, kezdeményezőkészséget támogató szervezeti környezet
  • Versenyképes kereset, teljesítmény prémium, cégautó

A munkavégzés helye

Székesfehérvár, Mór térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KEY ACCOUNT MANAGER – Gépszerkezeti elemek, Székesfehérvár, Mór térsége

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: ferenc.kaszas.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Ányos Pál utca 3.
8000 Székesfehérvár

Kapcsolattartó személy: Kaszás Ferenc, CEO
Tel.: +36-30-20-30-800; +36-22-500-240; +36-30-864-6000
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.