Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari fejlesztő és gyártó nagyvállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. A cég bővülése miatt keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERELŐ - Járműipari részegységek

Feladatok

  • A szereldében gyártandó fékegységek, levegő ellátó és fékvezérlő egységek összeszerelése a megadott technológiai utasítások alapján
  • A gyártásba beépített minőségellenőrzési feladatok elvégzése
  • A gyártásközi dokumentációk folyamatos ellenőrzése és kapcsolódó dokumentumok feltöltése
  • A gyártásban használt kézi szerszámok állapotának és működésüknek folyamatos ellenőrzése

Elvárások

  • Több műszakos munkarend vállalása (2 vagy 3 műszak)
  • Középfokú mechanikai vagy elektronikai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre

Előnyt jelent

  • Autóipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvismeret
  • MS Office csomag magabiztos használata

Amit megbízónk nyújt

  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Modern géppark és korszerű feltételrendszer
  • Részvételi lehetőség nemzetközi projektekben
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERELŐ - Járműipari részegységek, Budapest (Dél-Pest)

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: erika.koronghy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.