Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

PROJEKTVEZETŐ

Feladatok

  • A projektcsapat funkcionális vezetése
  • Célok elérése, a projekt sikerének biztosítása
  • A vezetők felé javaslattétel a projektcsapat tagjaira vonatkozóan
  • Megbeszélések összehangolása, irányítása
  • Kapcsolattartás a vevővel
  • Erőforrásterv és rizikóanalízis készítése
  • Ajánlatterv készítése a vevő felé
  • Fáziszárások előkészítése és lebonyolítása
  • A projektben lévő problémák feltárása, megoldási javaslat kidolgozása
  • P0, P1 projektek vezetése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Felsőfokú gépész vagy villamosmérnök végzettség
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Mérnöki/termelői területen szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent

  • Közgazdasági végzettség
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKTVEZETŐ, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.