Megbízónk nemzetközileg ismert vállalat az autóipari üzletágban. Világszerte elsők között van az autóülés gyártásában. 150.000 munkavállalóval és több mint 150 országban vannak jelen a világon. Globális erőforrásaikkal képesek évente több mint 30 millió autó legyártásához hozzájárulni.  Veszprém megyei dinamikusan növekvő gyáregységükbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

HEGESZTŐ MÉRNÖK

Feladatok

  • Gyártástechnikai folyamatok felügyelete és optimalizálása
  • Minőségjavító intézkedések bevezetése és nyomon követése
  • Hegesztési varratok analízise
  • BOM listák létrehozása és karbantartása
  • Gyár layout és anyagáramlási irányok létrehozása, fejlesztése és karbantartása
  • A folyamatok minőségének és problémamentes működésének biztosítása
  • Anyag és folyamatváltozások ellenőrzése és felkövetése
  • Hibaanalízisek elvégzése
  • A minőségügyi osztály támogatása a probléma okának felderítésében és a belső selejt (IPPM) csökkentésében
  • Vevőkkel és beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Részvétel költségcsökkentő intézkedésekben (VA-VE, Kaizen, 5S)

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, mechatronikai mérnök)
  • Legalább 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Robot rendszerek és a lézeres hegesztés mély szakmai ismerete
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
  • Vevőorientált gondolkodás

Amit megbízónk nyújt

  • Sokrétű feladatkör, fejlődési lehetőségek, külföldi betanulás
  • Stabil munkahely biztos nemzetközi háttérrel, fiatal dinamikus csapat
  • Kulturált munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem és juttatások

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HEGESZTŐ MÉRNÖK, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: erika.koronghy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.