Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

Feladatok

  • Automata gyártósorok működésének biztosítása
  • Leállások, géphibák kiküszöbölése, hibaelhárítás
  • Karbantartási feladatok tervezése, felügyelete
  • Automata sorok hatékonyságának növelése
  • Belső kiesések, selejtek csökkentése
  • Vevői auditokon történő részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú gépész, vagy mechatronikai mérnök végzettség, villamos végzettség előny
  • Több éves elektronikai gyártóvállalatnál szerzett tapasztalat, autóipari tapasztalat előnyt jelent
  • Minőségügyi szabványismeret ISO TS, FMEA ismeret
  • Hegesztési, lézerforrasztási ismeretek
  • MS Office, SAP ismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.