Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

CNC MÉRNÖK

Feladatok

  • Részvétel a termékfejlesztési folyamatban, együttműködés a konstrukcióval, minőségbiztosítással, forgácsolási szegmenssel és a beszállító integrálásával
  • Műszaki irányelvek dokumentálása, kezelése, oktatása
  • Design to Cost
  • Gyártási folyamatok optimalizálása a beszállítóval ill. a forgácsolási szegmenssel közösen
  • Kiemelt műszaki problémák (reklamációk, elsőminta) megoldása ill. menedzselése
  • A vállalat szakmai elismertségének növelése az iparban

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • Forgácsolási szakmai, gyakorlati tapasztalat
  • Technologizálás, készülékezés, felszerszámozási ismeretek
  • Méréstechnológiai alapismeretek
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Stressztűrő képesség
  • Önálló, eredményorientált munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • B-kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság

Előnyt jelent

  • Projektmenedzsment ismeret
  • Tapasztalat vállalatirányítási rendszer (SAP) használatában

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Nagyon modern, tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő, Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák, megoldások
  • Családbarát munkahely

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CNC MÉRNÖK, Budapest (Dél-Pest)

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.