Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat. Nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. A kitűzött célok eléréséhez ezért felvételre keres gyártó környezetben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

PLC PROGRAMOZÓ MÉRNÖK

Feladatok

  • Robotok programozása, programok karbantartása
  • Hibakeresés, programmódosítás Siemens S7 és Omron CX-Programmer, TIAPORÁL programok segítségével
  • Az automata gyártósorok folyamatos működésének fenntartása
  • Gyártógépek üzembe helyezése, programok optimalizálása, fejlesztése
  • Gépátépítés, kamera és mérőszenzorok installálása
  • Kamerarendszerek programozása (COGNEX, KEYENCE, IMF, OMRON, WENGLOR )

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Szervo-hajtások és frekvenciaváltók ismerete
  • Pneumatika, elektronika, elektrotechnika ismerete
  • Autóipari beszállítónál, tömeggyártásban szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, bejárási támogatás, étkezési hozzájárulás
  • Letelepedési és albérleti támogatás
  • 100 %-os bejárás támogatás, Cafeteria
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PLC PROGRAMOZÓ MÉRNÖK, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.