Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat. Nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. A kitűzött célok eléréséhez ezért felvételre keres gyártó környezetben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Feladatok

  • A vevőkkel történő kapcsolattartás
  • A termékdokumentáció felügyelete, naprakészen tartása
  • Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, a kiértékelési rendszer felülvizsgálata
  • Minőségirányítás alapú gyártás/termék változások felügyelete
  • Vevői követelmények nyomon követése, éves PPAP benyújtás elvégzése
  • A meglévő és az új termékekkel kapcsolatos változások kezelése
  • Minőségügyi mutatók (8D státusz, PPM, költségek) kezelése, akciótervek figyelemmel kísérése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Termelő vállalatnál minőségügy területén szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Autóipari szabvány ISO/TS 16949 és minőségügyi technikák ismerete (APQP, PPAP, MSA, SPC, 8D, 5 Why, Ishikawa)
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, 100%-os bejárási támogatás, cafeteria
  • Letelepedési és albérleti támogatás
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.