Multinacionális megbízónk a csomagolástechnikai szektor piacának egyik meghatározó vállalata részére keresünk munkatársat pénzügyi területre az alábbi pozícióba, határozott időre (18 hónap):

VEVŐI FOLYÓSZÁMLA KÖNYVELŐ

Feladatok

  • Befolyt vevői tartozások könyvelése az Oracle vevőfolyószámla rendszerben
  • Követelés-analitika egyeztetése a főkönyvi nyilvántartással
  • Heti cash-flow előrejelzés készítése a szállítói folyószámla-nyilvántartási csoporttal együttműködve
  • A vevői fizetések teljesítésének nyomon követése, számlakövetelések behajtása, egyenlegközlők és fizetési felszólítások kiküldése
  • Együttműködés a kinntlévőség-behajtási csoporttal
  • Meglévő és új vevőkel kapcsolatos céginformációk feltöltése és frissítése, vevői adatok karbantartása a nyilvántartó rendszerben
  • Jelentések készítése, támogatás nyújtása a helyi kontroller részére

Elvárások

  • Közgazdasági szakközépiskolai vagy gazdasági/pénzügyi/számviteli felsőfokú végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Folyékony angol és német nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (Microsoft Office, Oracle)
  • Priorizálás a munkafeladatok között a határidők betartása mellett

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Bejárás költségszintű támogatása
  • Cafeteria
  • Munkavállaló-barát környezet
  • Fejlődés elősegítése és támogatása

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI FOLYÓSZÁMLA KÖNYVELŐ, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: erika.koronghy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.