Megbízónk Vác-Balassagyarmat térségében működő multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

KARBANTARTÓ MÉRNÖK - CNC Megmunkálás

Feladatok

  • Megmunkáló gépek tartalék alkatrész- készletének optimalizálása, felülvizsgálata
  • A géptípusok kulcsfontosságú alkatrészeinek meghatározása, raktári elérhetőségük biztosítása
  • Kapcsolattartás szerviz szolgáltatókkal, szerviz munkák leszervezése
  • Szerviz és alkatrészbeszerzésekre megrendelések indítása
  • Precíziós gépegységek felújításának irányítása, ehhez elérhető raktárkészlet biztosítása
  • Megelőző karbantartási munkautasítások felülvizsgálata, fejlesztése

Elvárások

  • Gépészmérnöki vagy mechatronikai, gyártásautomatizálási, villamosmérnöki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • CNC megmunkáló gépek ismerete
  • Komplex mechanikus és elektromos rendszerek ismerete
  • Precíziós termékek forgácsolásának, összeszerelésének ismerete
  • PLC programozás ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Bejárás költségszintű támogatása
  • Cafeteria
  • Munkavállaló-barát környezet
  • Fejlődés elősegítése és támogatása

A munkavégzés helye

Vác-Balassagyarmat térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ MÉRNÖK - CNC Megmunkálás, Vác-Balassagyarmat térsége

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.