Megbízónk a világ egyik stratégiai fontosságú autóipari vállalata, mely 19 országban közel 20.000 főt foglalkoztat és több mint 7 milliárd dolláros forgalommal büszkélkedhet. Csúcskategóriás termékeiknek köszönhetően a motorok jelentős teljesítménynövekedése csökkenő üzemanyagfelhasználással párosul. Magyarország egyik legeredményesebb vállalataként működő, folyamatosan fejlődő észak-dunántúli gyáregységükbe az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

GYÁRTÁSOPTIMALIZÁCIÓS PROJEKTMÉRNÖK

Feladatok

  • Termelési folyamatok meghatározása és optimalizálása
  • Folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása
  • Üzemi berendezéseinek telepítése, beüzemelése, felügyelete
  • Gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése
  • Gyártási dokumentációk létrehozása és folyamatos karbantartása

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Gyártókörnyezetben szerzett gyártás-előkészítő, fejlesztő mérnöki tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • ISO/TS 16949, QS 9000 autóipari szabványismeret
  • APQP/ Lean ismeretek
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Folyamat-orientált szemlélet

Amit megbízónk nyújt

  • Regionálisan is kiemelkedő kompenzációs csomag
  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Motiváló bónuszrendszer
  • Széleskörű béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye

Székesfehérvár-Tatabánya vonzáskörzete

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSOPTIMALIZÁCIÓS PROJEKTMÉRNÖK, Székesfehérvár-Tatabánya vonzáskörzete

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Attila
E-mail: attila.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-70-615-3517
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.