Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

MECHATRONIKUS KARBANTARTÓ – 3 MŰSZAK

Feladatok

  • Mechanikus, pneumatikus, elektromos alkatrészek beépítése, javítása, karbantartása
  • Gépi funkciók, paraméterek beállítása
  • Gépek, berendezések átállítása, esetleges fejlesztése, bővítése
  • Robotkarbantartás, hiba okok felderítése, analizálása, felügyelet, fejlesztés, programozás
  • Termelés folyamatosságának a biztosítása
  • Üzemi eszközök karbantartásának, beosztásának tervezése, felügyelete, megvalósítása
  • Dokumentáció kezelés, rendszerdokumentációk kezelése és létrehozása
  • Szakmai támogatás berendezések beüzemelésénél és javításánál
  • Siemens S7 vezérlés módosítása

Elvárások

  • Szakirányú mérnöki diploma
  • Felhasználói és programozói számítógépes ismeretek, minimum felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Vezetői engedély
  • Siemens S7 vagy PLC programozói tapasztalat
  • Angol, vagy német nyelvtudás (szóban / írásban)
  • Rugalmas, csapat-orientált személyiség

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MECHATRONIKUS KARBANTARTÓ – 3 MŰSZAK, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.