Megbízónk nemzetközileg ismert vállalat az autóipari üzletágban. Világszerte elsők között van az autóülés gyártásában. Ezt a teljesítményt több mint 80.000 munkavállalóval és 200 telephellyel biztosítja. Fejér megyei, dinamikusan növekvő gyáregységükbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

KARBANTARTÁSI KOORDINÁTOR / TPM TECHNIKUS

Feladatok

  • Karbantartási feladatok megfogalmazása, leírások készítése, operátorok/gépbeállítók TPM oktatása
  • Karbantartási fejlesztési ötletek (Kaizen) összegyűjtése, bevezetése, nyomon követése, megvalósulás dokumentálása
  • TPM támogatása, fejlesztése, auditok szervezése, végrehajtása
  • Duális képzésben résztvevő szakmunkás tanulók képzése, a képzés adminisztratív feladatainak ellátása
  • Kimutatások elkészítése
  • Javaslatok tétele költségcsökkentésre, hatékonyságnövelésre
  • Karbantartási költségek elemzése
  • Karbantartási adatok, mérőszámok berendezésenkénti elemzése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Karbantartás területén eltöltött legalább 5 éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs és szervező képességek
  • Rugalmasság
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Precíz munkavégzés
  • Gyors helyzetfelismerő és jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Magas szintű számítógépes ismeret (MS Office, Access, SAP, AutoCad)
  • TPM ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség egy stabil munkahelyen biztos nemzetközi háttérrel
  • Versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások + bejárási támogatás, saját személygépkocsira is
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÁSI KOORDINÁTOR / TPM TECHNIKUS, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: erika.koronghy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.