Fejér megyei multinacionális vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTERVEZŐ (SAP PP modul és angol/német nyelvtudással)

Feladatok

  • A gyártási feladatok többszintű tervezése
  • Gyártási területeket átfogó tervezés az erőforrások (gépkapacitás, alkatrész, munkaerő, stb.) optimális felhasználásának figyelembe vételével

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP PP (termeléstervezés modul) ismerete
  • Angol és/vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • MS Excel haladó szintű ismerete a gyakorlatban
  • Precíz munkavégzés, logikus gondolkodás, gyors helyzetfelismerő és jó problémamegoldó képesség, csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent

  • LEAN ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Változatos munka, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTERVEZŐ (SAP PP modul és angol/német nyelvtudással), Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.