Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI ELEMZŐ

Feladatok

  • A rendszerben tárolt adatok és a valóság közötti eltérések vizsgálata, az eltérések elemzése, a gyökérok megtalálása (BOM problémák, selejtezés, nem megfelelő SAP beállítások)
  • Az okok feltárása után, akcióterv készítése, jóváhagyatása és bevezetése
  • Ciklikus leltáros csapat munkájának támogatása és koordinálása
  • Az anyagáramlási, készlet és szállítási folyamatok elemzése az anyagáramlás felgyorsítása érdekében
  • Szállítási folyamatok értékelése, javaslatok kidolgozása a szállítási folyamatokra
  • Tárolás és eszközök fejlesztése, kialakítása tekintetében a szállítási folyamatok megtervezése az időkeret és a budget figyelembe vételével
  • A minőségi és biztonsági standardok elérésének és fenntartásának támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség gazdasági/logisztikai területen
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Felhasznnáló szintű számítástechnikai ismeretek, SAP ismeret
  • Erős elemző készség

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LOGISZTIKAI ELEMZŐ, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.