Fejér megyei neves műanyag fröccsöntéssel foglalkozó multinacionális nagyvállalat megbízásából keresünk szakmailag felkészült munkatársakat az alábbi munkakörbe:

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ - FRÖCCSÖNTŐ GÉPEK

Feladatok

  • A kompressziós területen a műanyagipari gépek rendelkezésre állásának biztosítása
  • Üzemzavar elhárítása, javítások elvégzése, szakszerű és gyors hibaelhárítás
  • Állásidők nyomon követése, elemzése, szükséges beavatkozások meghatározása
  • A kiadott munkák és feladatok elvégzése határidőre és a megfelelő minőségben
  • Probléma megoldás a vállalat irányelvei és követelményei alapján
  • Eljárások és üzemi folyamatok, biztonsági szabályok betartása

Elvárások

  • Villanyszerelő vagy erősáramú berendezés szerelő végzettség
  • Műanyagipari berendezések karbantartása terén szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • TPM, 5S, Kaizen ismeret és / vagy gyakorlat

Előnyt jelent

  • PLC programozási ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Multinacionális környezet
  • Változatos munka, versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ELEKTROMOS KARBANTARTÓ - FRÖCCSÖNTŐ GÉPEK, Székesfehérvár környéke

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
E-mail: lotti.sandorfi.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.