Pest megyében lévő tervezés-gyártással foglalkozó innovatív autóipari beszállító vállalkozás  részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

CNC GÉPKEZELŐ

Feladatok

  • Adott CNC megmunkáló gép önálló beállítása, kezelése 2 műszakban
  • Kapott dokumentáció alapján az alkatrész elkészítése, a szerszámok bemérése, időszakos átnézése,
  • A kapcsolódó dokumentáció és programok ismerete, szükség szerint módosítása, kapcsolattartás a programozókkal

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett többéves gyakorlat
  • Lemezalakító szerszámok felépítésének, működésének ismerete (sajtoló szerszám)
  • Önálló munkavégzés, 2 műszakos munkarend vállalása
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Utazási támogatás
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Lendületes, fiatalos csapat

A munkavégzés helye

Gödöllő

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CNC GÉPKEZELŐ, Gödöllő

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.